Firma

SNP Poland

Ogłoszenie

IT Key Account Manager

Miasto/województwo

Złotniki k. Poznania (Suchy Las)

Publikacja

2018-11-30

Opis Firmy

SNP Poland (do 2017 roku – BCC) jest firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania. Koncentrujemy się na obsłudze przedsiębiorstw komercyjnych. Pracujemy dla dużych firm polskich i korporacji międzynarodowych. Realizujemy projekty na całym świecie. Jesteśmy jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Zatrudniamy ponad 300 osób, w tym ok. 200 konsultantów SAP (największy zespół SAP w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej i Wschodniej). Należymy do Grupy SNP. Więcej informacji o nas: www.snp-poland.com

SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Miejsce pracy: Złotniki k. Poznania (Suchy Las)

Zakres obowiązków:
  • inicjowanie i prowadzenie aktywności sprzedażowych w obszarze projektów IT i bezpieczeństwa informacji
  • realizowanie celów sprzedażowych (przychód, marża)
  • tworzenie strategii oraz samodzielne prowadzenie negocjacji
  • analiza i poszerzanie potencjału współpracy z klientami
  • współpraca w optymalizacji portfolio usług oferowanych przez Grupę SNP na rynku
Oczekiwania:
  • doświadczenie na stanowisku Key Account Managera B2B
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • dobra znajomość języka angielskiego (ofertowanie na rynku polskim i zagranicznym)
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z dużymi i średnimi firmami
  • motywacja do osiągania sukcesów
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko otwarte na opinie i pomysły
  • udział w ciekawych projektach
  • pakiet opieki medycznej oraz program sportowo – rekreacyjny,
  • przejrzysty i motywujący system wynagradzania, w którym wysokość wynagrodzenia zależy od poziomu kompetencji i uzyskiwanych efektów

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.