Firma

SNP Poland

Ogłoszenie

Koordynator projektów bezpieczeństwa informacji

Miasto/województwo

Złotniki k. Poznania (Suchy Las)

Publikacja

2020-02-18

Opis Firmy

SNP Poland (do 2017 roku – BCC) jest firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania. Koncentrujemy się na obsłudze przedsiębiorstw komercyjnych. Pracujemy dla dużych firm polskich i korporacji międzynarodowych. Realizujemy projekty na całym świecie. Jesteśmy jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Zatrudniamy ponad 400 osób, w tym ok. 200 konsultantów SAP (największy zespół SAP w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej i Wschodniej). Należymy do Grupy SNP. Więcej informacji o nas: www.snp-poland.com
SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Miejsce pracy: Złotniki k. Poznania (Suchy Las)

Zakres obowiązków:
  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów;
  • Organizacja prezentacji usług i produktów w zakresie bezpieczeństwa informacji;
  • Koordynacja tworzenia i tworzenie ofert dla klientów;
  • Tworzenie specyfikacji wymagań klienta i potrzeb wdrożeniowo-sprzętowych;
  • Uzgadnianie warunków sprzedaży, udział w negocjacjach handlowych;
  • Uzgadnianie treści i przegląd umów oraz finalizowanie sprzedaży;
  • Udział w działaniach promocyjnych, wystawienniczych i targowych;
  • Tworzenie i aktualizowanie ofert standardowych;
  • Utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi i obecnymi klientami oraz tworzenie i aktualizowanie bazy danych klientów;
  • Negocjowanie warunków, dokonywanie zamówień i nadzorowanie realizacji zakupów handlowych;
  • Prowadzenie szkoleń.
  • Tworzenie koncepcji opracowywanych rozwiązań i dokumentacji technicznej.
  • Dokumentowanie prowadzonych prac i realizowanych zadań.
  • Rozwijanie własnych narzędzi metodycznych.

Wymagania:
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie wdrożeń usług bezpieczeństwa informacji i/lub współpracy z klientami w zakresie rozwiązań IT,
  • Umiejętność inicjowania i prowadzenia aktywności sprzedażowych,
  • Motywacja do osiągania sukcesów,
  • Gotowość do zdobywania nowej wiedzy i umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Rzetelność w realizacji zadań oraz prawdomówność,
  • Komunikatywność,
  • Nastawienie na terminowość oraz samodzielność,
  • Umiejętność analizy i poszerzania potencjału współpracy z klientami,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy, kat. B i brak lęku przed lataniem samolotem.
Oferujemy:
  • pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko otwarte na opinie i pomysły
  • szeroki program szkoleń
  • pakiet opieki medycznej oraz program sportowo – rekreacyjny
  • przejrzysty system wynagradzania, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji, jak i aktywności

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.