Firma

SNP Poland

Ogłoszenie

Tester

Stanowisko

Tester

Miasto/województwo

Złotniki k. Poznania (Suchy Las)

Publikacja

2019-05-27

Opis Firmy

SNP Poland (do 2017 roku – BCC) jest firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania. Koncentrujemy się na obsłudze przedsiębiorstw komercyjnych. Pracujemy dla dużych firm polskich i korporacji międzynarodowych. Realizujemy projekty na całym świecie. Jesteśmy jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Zatrudniamy ponad 300 osób, w tym ok. 200 konsultantów SAP (największy zespół SAP w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej i Wschodniej). Należymy do Grupy SNP. Więcej informacji o nas: www.snp-poland.com

SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Tester
Miejsce pracy: Złotniki k. Poznania (Suchy Las)

Obowiązki:
  • przygotowywanie scenariuszy testowych
  • testy aplikacji webowej
  • testy Workflow
  • przygotowywanie dokumentacji systemu
Wymagamy:
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dokładności, systematyczności
  • doświadczenia w przygotowywaniu przypadków testowych
  • umiejętności współpracy w zespole, komunikatywności oraz umiejętności dzielenia się wiedzą
  • terminowości, rzetelności i samodzielności w wykonaniu powierzonych zadań
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość procesu zwinnego wytwarzania oprogramowania
  • znajomość zagadnienia automatyzacji testów
  • umiejętność pisania skryptów testowych oraz języka SQL
  • znajomość Jira, Confluence
  • znajomość zagadnień związanych z automatyzacją procesów biznesowych
Oferujemy:
  • system szkoleń poszerzających zakres wiedzy merytorycznej oraz kompetencji interpersonalnych
  • pracę w dobrze zorganizowanym i kompetentnym zespole
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet opieki medycznej oraz program sportowo – rekreacyjny
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV